Elleebana Lash Liftingelleebana-logo-horizontal-flat

Profesionální a bezpečné 20ti minutové salonní ošetření, pro atraktivně natočené a vyživené řasy s dlouhotrvajícím efektem.

Školení Produkty Certifikované salóny

svg-divider
eleebana-lashlifting-promo-image-first-section

O Elleebana

Rodinná značka Elleebana vznikla v Austrálii před více ne dvěma desetiletími. Za tu dobu se stala celosvětovým uznávaným lídrem v oblasti Lash Liftingu se zastoupením ve více než 57 zemích světa. Díky nejvyšší kvalitě produktů, profesionálního ošetření a unikátním školícím programům pomáhá stylistkám uspět ve vysoce konkurenčním prostředí kosmetického průmyslu. Prostřednictvím neustálého vývoje a inovací Elleebana posouvá hranice a ovlivňuje globální trh.

Elleebana má v logu strom pevně usazený v zemi díky létům růstu, během nichž si vytvořil pevné a silné základy. Stejně jako je tomu u stromu života, i větve Elleebana se rozpínají po celém světě v podobě mezinárodní sítě distributorů, která tvoří součást naší neustále se rozrůstající rodiny. Jistě si všimnete, že vrchol stromu má tvar kruhu, který představuje svět a náš globální dosah.

Rodina znamená, že někam patříte, někdo Vás podporuje, oceňuje a přijímá. Vítejte do rodiny Elleebana.

Elleebana Lashlifting

Technika Elleebana One Shot Lash Lift vytváří atraktivní dlouhotrvající natočení s efektem delších, silnějších a tmavších řas, které je vytvořeno během chvilky. Stačí jediné 20minutové profesionální ošetření a získáte luxusní natočení řas, které přetrvá dokonce i po sprchování nebo plavání po dobu dokonce až 12 týdnů. Elleebana Lash Lifting používá zcela bezpečný chemický proces pro přemodelování přírodních řas do požadovaného tvaru.

V Elleebaně věříme, že zdraví přírodních řas je prvořadé a nanejvýš důležité. Specializujeme se na péči o řasy a obočí přes 20 let a jsme přesvědčeni, že zdraví řas lze dosáhnout pouze kombinací inovativních produktů a nejmodernějších školení s bezpečnými pracovními postupy a následnou domácí péčí. Jednou z obrovských výhod ošetření Elleebana je používání pokročilého systému Elleeplex (výživné infuze), který obnovuje strukturu řas a poskytuje ideální výsledky při Lash Liftingu.
Najděte si svůj salon Mám zájem o školení

elleebana-capmaign-2017-lowres

Školení

Elleebana One Shot Lash Lifting je nejžhavějším trendem v oboru řas, který vám umožní nabídnout svým zákazníkům svůdně natočené přírodních řas, které vydrží několik týdnů, to vše rychlostí mrknutí oka.

Tento kurz vás podrobně provede procesem Lash Liftingu včetně tajných tipů a triků od zkušených profesionálů , které Vám umožní zvládnout techniku tak, abyste pokaždé dosáhli dokonalého a bezpečného výsledku. Teoretická část našeho školení začíná podrobným poznáním a porozuměním produktům a choulostivé oblasti očí, se kterou pracujete. Neméně důležité jsou samozřejmě kontraindikace, konzultace a jak si s nimi poradit. Podrobné vysvětlení znalostí o Lash Liftingu je klíčovou součástí pro pochopení procesu a toho, jak dosáhnout optimálních výsledků.

Budete provedeni zároveň ekonomickým potenciálem Elleebana Lash Liftingu, tedy náklady a potenciálními výnosy. Nedílnou součástí je marketing a to jak na sociálních sítích včetně focení, tak i v reálném prostředí. Budete vědět jak službu nabídnout zákazníkům.

Naše zkušené školitelky Vám poté podrobně ukáží praktické provedení Lash Liftingu – provedou Vás ošetřením krok po kroku a upozorní na časté chyby a jak se jim vyvarovat, případně opravit, abychom zajistili Vaše bezchybné výsledky a vybudovali Vaše sebevědomí.

Poté budete pracovat na 2 modelkách pod pečlivým vedením školitelky, která bude věnovat velkou pozornost klíčovým krokům při Lash Liftingu.

Školení nekončí jednodenní návštěvou kurzu, ale pokračuje ve Vašem vlastním prostředí formou online konzultací a hodnocením fotografií Vašich výsledků.

Následně jsou naše školitelky připraveny kdykoliv poskytovat bezplatné konzultace a to buď osobně nebo využitím profi skupiny na Facebooku.

Následně jsou naše školitelky připraveny kdykoliv poskytovat bezplatné konzultace a to buď osobně nebo využitím profi skupiny na Facebooku.

Součástí školení je profesionální sada Elleebana Lash Lift pro 30 nebo 60 použití

Plán školení:
jednodenní
9:30 – 16:00

Teoretická část - obsáhlý manuál v ČJ
Demonstrace školitele
Konzultace
Vlastní práce na dvou modelech (12:45 - 14:00)
Souhrn na závěr

Kontaktovat školitele ve vašem okolí

Proč elleebana?

Výhody používání Elleebana Lash Lifting systému:

 • Rychlejší aplikační techniky šetří váš čas - 20 minutové ošetření
 • Umožňuje perfektní umístění a tvarování řas
 • Bez formaldehydu
 • Pokročilé složení obsahující výživné, hydratační a zjemňující složky
 • Natočí řasy od kořínků
 • Snižuje riziko přetočení řas
 • Vytváří efekt delších řas
 • Otevírá oči - pozvedává přirozené řasy
 • Umožňuje narovnání i natočení řas
 • Vhodné pro krátké i dlouhé řasy
 • Skvělá alternativa k prodloužení řas
 • Jednorázové sáčky - hygienické - bez plýtvání - rychlé použití – čerstvost
 • Pokročilá péče Elleeplex v salonu a doma pro obnovení struktury řas
 • Nízké náklady na jedno ošetření
Kontaktovat školitele ve vašem okolí

Termíny školení

elleebana-obrazek-skoleni

Elleeplex profusion lash lifting

27.07.2023
09:00 - 17:00


Kde?
Marie Majerové 606/39a, Hradec Králové


Cena:
8390,-


Kontakt na školitele:
774416444

Produkty

Elleebana nabízí ucelený sortiment profesionálních produktů pro provedení procedury lash liftingu a zároveň vysoce kvalitní produkty pro následnou domácí péči.

ellevate-mascara

Ellevate Mascara

BESTSELLER!! Tato řasenka pro každodenní nošení byla formulována jako kompatibilní s jakoukoliv formou lash liftingu. Je natolik šetrná, že jí lze použít přímo po aplikaci lash liftingu v salonu. Obsahuje výživné složky, jako je keratin, biotin a arginine, které jemně ošetřují, vyživují a chrání přírodní řasy. Řasenka je určena i na velmi citlivé oči. Neobtiskává se, nerozmazává, nežmolkuje a odličuje se snadno jen za použití vlažné vody.

Elleeplex – domácí péče

Pokročilá gelová výživná báze určená pro ochranu lash liftingu a zdraví přírodních řas. Obohacena o proteiny, amino kyseliny a vitamínový komplex (např. keratin, arginin, kolagen, alantoin a panthenol), pomáhá regenerovat, maximálně vyživovat a hydratovat strukturu přírodních řas. Elleeplex zahrnuje také výtažek ze slunečnice a formuli pro uzamknutí barvy, které zajistí dlouhotrvající efekt po barvení řas či obočí. Je možné použít ihned po aplikaci v salonu, jako bázi pod černou řasenku, samostatně jako bezbarvou řasenku nebo regenerační noční péči. Lze použít také na obočí a vousy

elleeplex
elleeplex-regen

ELLEEPLEX ReGEN - The Art of Heathy Lash Lift

ReGEN je systém ochrany a výživy přírodních řas, založený na rostlinných výtažcích, nezbytných pro posílení řas v průběhu aplikace lash liftingu, barvení nebo při jakékoliv potřebě regenerace.

Tento inovativní ochranný systém je doslova napumpován aminokyselinami, antioxidanty, esenciálnímy mastnými kyselinami, rostlinymi výtažky, výtažky z kůry a kořenů a ovocnými výtažky nezbytnými pro zdraví řas. Obsahuje celkem 23 aktivních látek pronikajících hluboko do struktury řas.

 • podporuje zdravější růst řas
 • zvyšuje a udržuje hydrataci řas
 • zabraňuje předčasnému vypadávání řas a chrání je před poškozením
 • vyživuje a posiluje strukturu řas
 • eliminuje vysušení a ulevuje namáhaným řasám

Výsledkem jsou silné, zdravé a maximálně hydratované řasy. Dokonalá ochrana před vlivy vnějšího prostředí.
Tento luxusní produkt se aplikuje na dobu 3-5min nebo je možné ho použít jako aditivum při procesu barvení.

Elleebana Lash Lift

sada (velká – až 60 aplikací/malá až 30 aplikací)
Profesionální výhodná sada produktů pro lash lifting je součástí ceny našeho školení. Obsahuje vše potřebné pro aplikaci. Obsah sady:

 • Vyvíjecí a ustalovací emulze
 • Mix balení silikonových forem (S, M, L, XL)
 • Lepidlo na lash lifting
 • Aplikační štěteček
 • Pěnový odličovač
 • Separátor
 • Leták

elleeplex
elleebana-emulze

Elleebana vyvíjecí a ustalovací emulze

Pokročilé složení produktu zajištuje hydrataci přírodních řas v průběhu celého procesu lash liftingu. Hygienické balení sáčků obsahující 0,5g emulze Vám zaručuje čerstvost produktu a vždy dokonalý a rychlý výsledek (průměrné časování je 6/5min). Obsah sáčku vystačí na dvě aplikace liftingu.

Elleebana silikonové formy

Pro lash lifting používáme silikonové formy, na rozdíl od tradičních ruliček pro trvalou na řasy. Formy dodáváme v několika velikostech (S, M, L, XL i mix) a tvarech. Silikonové formy nám dovolují přesnější tvarování a nadzdvihnutí řas již od kořínk směrem k obočí.

elleebana-silikonove-formy
elleebana-extreme

Elleebana Xtreme - nové formy pro lash lifting

Byly vyvinuty pro více možností výsledného efektu Elleebana Lash Liftingu. Umožní stylistkám dosažení výraznějšího, až dramatického vzhledu. Oproti standartním formám, které vytváři přirozené zatočení, Xtreme nabízejí větší "vytažení" řas směrem vzhůru. Formy jsou měkké, je s nimi snadná manipulace a krásně přiléhají na víčko.

Elleebana Strong hold lepidlo

Toto lepidlo patří k nejlepším na světe díky jeho vyšší přilnavosti a obsahu biotinu a keratinu, které posilují řasy v průběhu chemických procesů. Výjimečné 10ml balení lepidla v tubě zajišťuje delší trvanlivost, čerstvost, nižší spotřebu a zároveň minimalizuje riziko kontaminace a oxidace produktu. Usnadňuje práci i s velmi nepoddajnými řasami.

elleebana-strong-hold

FAQ


Výsledek Elleebana Lash Liftingu vydrží po celý cyklus přirozené výměny řas, který může trvat až 90 dní. Řasa, která byla ošetřena v polovině svého cyklu, bude nejspíš potřebovat přetvarovat dříve, proto většina salonů objednává své klienty na novou aplikaci po 6 týdnech.

Prioritou značky Elleebana jsou zdravé a vyživené řasy, proto tak dbáme na důkladné školení všech stylistek a nejvyšší kvalitu produktů. Pokud jsou dodržena veškerá pravidla bezpečné aplikace ze strany stylistky a zároveň je kladen důraz na následnou péči ze strany klientky, nedochází v žádném případě k jakémukoliv poškození či oslabení přírodních řas.

Elleebana vyživuje přírodní řasy od prvního kroku aplikace. Každý krok obsahuje hydratační a výživné složky. Pro docílení maximální regenerace vyvinula Elleebana speciální systém ochrany a výživy přírodních řas – ELLEEPLEX ReGEN, založený na rostlinných výtažcích, nezbytných pro posílení řas v průběhu aplikace lash liftingu, barvení nebo při jakékoliv potřebě regenerace. Výsledkem jsou silnější, zdravější a maximálně hydratované řasy, dokonale chráněné před vlivy vnějšího prostředí.

Při první návštěvě s Vámi Vaše stylistka provede velmi detailní konzultaci, kde Vás seznámí s celým procesem lash liftingu, jeho kontraindikacemi i následnou péčí.

 • Pozitivní reakce na test citlivosti
 • Cysta na víčku (ucpaná nebo zanícená mazová žláza)
 • Ječné zrno
 • Zánět očního víčka
 • Chemoterapie
 • Kožní onemocnění v oblasti očí a okolí
 • Poškození pokožky v oblasti očí a okolí (oděrky, spáleniny, otoky...)
 • Zánět oka, spojivek, rohovky a jiné infekce
 • Rekonvalescence po chirurgickém zákroku v oblasti obličeje
 • Vodnaté oči
 • Extrémně přecitlivělá pokožka / oči
 • Alopecie
 • Obrna lícního nervu nebo jakýkoliv problém, jenž neumožňuje či stěžuje zavírání či otevírání očí

Během prvních 24 hodin řasy nenamáčejte horkou vodou a vyhněte se kontaktu s párou. Vyhněte se šampónům, make-upu, kondicionérům, odličovačům, krémům a sérům v oblasti řas a okolí očí po dobu 24 hodin.

Během prvních 48 hodin po provedení ošetření nepoužívejte žádné jiné silné či olejové odličovače, než doporučenou čistící pěnu (Belma Remove nebo DIAMOND LASHES). Nespěte na obličeji tak, aby se řasy opíraly o polštář, mohlo by dojít k jejich ohnutí do jiného tvaru.

Používejte pouze doporučené produkty pro péči – řasenka ELLEEVATE a výživná a ochranná báze ELLEEPLEX. V žádném případě nepoužívejte voděodolnou řasenku.

Buďte šetrné při dotýkání se řas.

Těhotenství ani kojení nejsou kontraindikacemi pro Elleebana lash lifting. Je však nutné o těchto skutečnostech informovat Vaši stylistku, ideálně při objednání termínu.

Ano, můžete. Elleebana lash lifting neobsahuje akryláty, které jsou hlavní složkou a alergenem v lepidlech na prodlužování řas. Složení je zároveň bez parabenů, formaldehydu, latexu, lepku a jiných potencionálně alergizujících složek. Samozřejmě v případě jakýchkoliv pochyb, doporučujeme před vlastním ošetřením provést test citlivosti.

Hlavní rozdíl je v použitých „natáčkách“, kdy u původní trvalé se používaly ruličky, kdežto u lash liftingu se používají speciálně tvarované silikonové formy a nimiž je možné docílit mnohem lepšího a individualizovaného vzhledu. Neopomenutelný rozdíl je samozřejmě v použitých vyvíjecích emulzích, kdy u inovativního Elleebana lash liftingu dosahujeme dokonalých výsledků a maximální výživy v extrémně krátkém čase.

Videa

Nahlédněte do profesionálního světa rodiny Elleebana. Inovativní techniky lash liftingu a pravidelné vzdělávací konference, to jsou jedny z faktorů, proč značka Elleebana je lídrem světového trhu.

školitelé

Naše školitelky byly důkladně vyškoleny přímo majitelem značky Elleebana – Ottem Mitterem a patří ke špičce, jak v oboru lash liftingu, tak prodlužování řas. Aktivně se zajímají o novinky a pravidelně se účastní mezinárodních konferencí. Víte, že mezi nimi najdete i opravdové mistryně, ať už ČR, Slovenska, Evropy či dokonce světa? Neváhejte si domluvit termín Vašeho školení právě teď.

česko

Marcela Chumová

Marcela Chumová

Kolín, Hradec Králové

+420 774 416 444

Lucie Kadlecová

Lucie Kadlecová

Brno

+420 725 339 073

Lucie Cachová

Lucie Cachová

Plzeň

+420 604 582 193

Šárka Margitová

Šárka Margitová

Praha

+420 777 748 667

Michaela Herejková

Michaela Herejková

Ostrava

+420 737 685 765

Markéta Mojžíšová

Markéta Mojžíšová

Praha

+420 608 239 542

Michaela Doleželová

Michaela Doleželová

Brno, Opatovice u Rajhradu

+420 721 546 823

slovensko

Erika Michalcová

Erika Michalcová

Trenčín, Topoľčany

+421 944 948 872

Martina Marčeková

Martina Marčeková

Bratislava, Martin

+421 905 015 633

napište nám

Máte zájem o více informací ohledně aplikace, školení či produktů Elleebana? Vyberte si ze seznamu některou z našich školitelek či přímo výhradního distributora a zanechte nám vzkaz.

 • Petr Lhotský

  Petr Lhotský

 • Hradec Králové, 500 11, ČR

 • +420 603 821 932

 • elleebana@yahoo.com

Na začátek